Napełnianie balonów helem Brzeg

Oferujemy usługę napełniania balonów helem w Brzegu, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. W przypadku, kiedy klient nie może do nas dojechać lub zamówienie obejmuje dużą ilość balonów, istnieje możliwość napełnienia ich w miejscu wskazanym przez klienta. Więcej informacji:

  • koszt napełnienia jest uzależniony od wielkości balonu,
  • napełniamy pojedyncze balony lub większe ilości na specjalne okazje,
  • można wybrać balony foliowe, które trzymają hel nawet 1-2 tygodnie.

Należy pamiętać, że hel ulatnia się z gumowych balonów i już po 6-8 godzinach przestają się one unosić. W związku z tym balony najlepiej napełnić w ostatnim momencie lub dodać specjalny preparat (np. hi-float), który wydłuża czas utrzymywania się balonów w powietrzu.

Hel w butli do napełniania balonów w Brzegu

Bez względu na to, jakie są Państwa potrzeby, oferujemy wypożyczenie butli, dzięki którym możliwe jest napełnianie balonów helem. Każda butla posiada określoną pojemność, pozwalającą na pompowanie od 60 do nawet 200 sztuk balonów – w zależności od ich rozmiarów. Czas wypożyczenia trwa jedną dobę, jednak istnieje możliwość ustalenia dłuższego czasu trwania wynajmu. Oferujemy również specjalne reduktory, dzięki którym szybko i bez najmniejszych problemów napełnią Państwo balony helem – zarówno foliowe, jak i lateksowe. Propozycja skierowana jest do klientów z Brzegu, a także innych miast województwa opolskiego i dolnośląskiego. Butle są sprawdzone i bezpieczne – przed wynajmem przechodzą dokładną kontrolę. Alimar zajmuje się także legalizacją butli, dlatego możemy zagwarantować ich pełną sprawność techniczną. W razie potrzeby oferujemy dowóz butli z helem do klienta, co z pewnością ułatwi organizację planowanej imprezy.

Kiedy warto skorzystać z usługi napełniania balonów helem?

Usługa napełniania balonów helem jest szczególnie polecana na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, wesela, chrzciny i komunie. Balony napełnione helem unoszą się w powietrzu, co stanowi uroczą dekorację wprawiającą zaproszonych gości w pogodny nastrój. O napełnieniu balonów helem warto pomyśleć także podczas organizacji eventu firmowego, konferencji czy targów – unoszące się nad stoiskiem balony z logo firmy przyciągają uwagę potencjalnych klientów i pomagają wyróżnić się na tle konkurencji.

Balony z helem są uwielbiane przez dzieci, dlatego nie może ich zabraknąć na żadnym wydarzeniu, w którym biorą udział najmłodsi. Nasi pracownicy pomogą Państwu w napełnieniu balonów na urodziny dziecka, zabawę karnawałową w przedszkolu i szkolną dyskotekę. W przypadku wypożyczenia butli oferujemy wsparcie w doborze odpowiedniej pojemności, a także doradzamy, jak prawidłowo obsługiwać butlę, by bezpiecznie i efektywnie napełnić balony.

Więcej informacji:

  • Koszt napełnienia jest uzależniony od wielkości balonu,
  • Napełniamy pojedyncze balony lub większe ilości na specjalne okazje,
  • Można też wybrać balony foliowe, które trzymają hel nawet 1-2 tygodni,

Należy pamiętać, że hel ulatnia się z gumowych balonów i już po 6-8 godzinach balon może nie latać.

Najlepiej napełnić je w ostatnim momencie lub dodać specjalny preparat (np. hi-float) który wydłuża czas latania.

CO2

Hel w butli

CO2

Bez względu na to jakie posiadasz potrzeby, oferujemy Ci butle, dzięki którym możliwe jest napełnianie balonów helem.

Każda butla posiada określoną pojemność, pozwalającą na pompowanie różnej liczby balonów w różnych rozmiarach (od 60 do nawet 200 sztuk!).

Czas wypożyczenia trwa jedną dobę, jednak istnieje możliwość ustalenia dłuższego czasu trwania dzierżawy i dostępnych rozwiązań.

Oferujemy również specjalne reduktory, dzięki którym szybko i bez najmniejszych problemów zaaplikujesz hel do balonów – zarówno foliowych, jak i lateksowych.

Pozostańmy w kontakcie

ul. Ciepłownicza 3

49-305 Brzeg

(77) 411 – 49 -77

phualimar@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 6:00 – 18:00
Wtorek: 6:00 – 18:00
Środa: 6:00 – 18:00
Czwartek: 6:00 – 18:00
Piątek: 6:00 – 18:00
Sobota: 6:00 – 18:00
Niedziela i święta: Zamknięte